Milwaukee M18 Fsagf125xb
Ontwerp met vlakke kop - toepasbaar tot wel 42°
Levert prestaties vergelijkbaar met een 1200 W slijpmachine
RAPIDSTOP™ schijfrem remt de schijf binnen 2 seconden af voor een verbeterde bescherming van de gebruiker
Anti-vibratie zijhangreep voor comfortabeler werken
FIXTEC™ moer voor gereedschapsloze wielwissel
Slank handvat ontwerp
Verwijderbaar stofscherm om het binnendringen van vuil te voorkomen. Dit verlengt de levensduur van de motor
125 mm beschermkap - grote slijpdiepte en snelverstelling beschermkap zonder sleutel
Niet-vergrendelbare veiligheidsschakelaar met line-lock-out functie om automatisch opstarten te voorkomen
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Part number
Milwaukee M18 Fsagf125xb
Kruis.nl code: 641072
Milwaukee code: 4933478438
Kruis.nl code: 641072
Milwaukee code: 4933478438
Bestellen
€ 326.40
Price incl. VAT
Price incl. VAT
On order
This item is out of stock. The delivery time is usually one week, we will inform you if this turns out to be different.
Shipped for free
Shipping is free. There are no shipping costs. Based on delivery in Netherlands.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 125 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Nee |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Ja |
| Maximale breedte | 125 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Schijfrem | Ja |
| Dodemansschakelaar | Ja |
| Constant toerental | Ja |
| Softstart | Ja |
| KickBack stop | Ja |
Bijzonderheden
omvanglevering: M18 FUEL™ 125mm platte kop haakse slijper met schuifschakelaar en rem, HD box






