Milwaukee M18 Onefhiwf12-0X
De M18 FUEL™ slagmoersleutel met ONE-KEY™ technologie levert 1356 Nm koppel in een compact formaat van 213 mm, wat werken op moeilijk bereikbare plaatsen toegankelijk maakt
De 4-Mode DRIVE CONTROL kan de gebruiker binnen vier verschillende snelheids- en koppelinstellingen schakelen om de veelzijdigheid van de applicatie te benutten
Mode 4 bout verwijderen, zorgt voor maximaal koppel van 1898 Nm en verschuift naar 750 omw/min voor ongeëvenaarde controle bij het verwijderen van bevestigingsmiddelen
Geïntegreerde sensor verbetert de consistente herhaling van de gekozen koppelinstelling
ONE-KEY™ tool tracking & security biedt een gratis cloud-gebaseerd tracking netwerk en inventarisbeheerplatform voor uw gereedschap. ONE-KEY™ beschikt ook over een functie voor vergrendeling op afstand. De aanpassingsfunctie biedt de mogelijkheid tot het nauwkeurige aanpassen van uw tool voor de juiste toepassing
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
½″ aandrijfvierkant met frictiering
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Part number
Milwaukee M18 Onefhiwf12-0X
Kruis.nl code: 694825
Milwaukee code: 4933459726
Kruis.nl code: 694825
Milwaukee code: 4933459726
Bestellen
€ 363.97
Price incl. VAT
Price incl. VAT
On order
This item is out of stock. The delivery time is usually one week, we will inform you if this turns out to be different.
Shipped for free
Shipping is free. There are no shipping costs. Based on delivery in Netherlands.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 2100 per minuut |
| Max. toerental | 1750 tpm |
| Max. aandraaimoment | 1356 Nm |
| Max. diameter bouten | 33 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Slagmoersleutel en koffer
