Milwaukee M18 Fsz-502X
Borstelloze POWERSTATE ™ -motor voor tot 5x langere levensduur van de motor en tot 30% sneller zagen. Gepatenteerde tandwielbeschermende koppeling - verlengt de levensduur van het tandwiel en de motor door het absorberen van hoge slagkrachten die worden veroorzaakt door plotseling vastlopen van het mes. Slijtvaste hendelbediende FIXTEC ™ -bladklem zorgt voor snelle en gemakkelijke bladwisselingen. Met metaal versterkte accu-aansluiting zorgt voor verbeterde duurzaamheid en levensduur van de accu. Ingebouwde LED-lamp verlicht het werkoppervlak tijdens het zagen. Verstelbare schoen voor optimaal gebruik van zaagbladen. Geïntegreerde brandstofmeter voor de accu. Duurzame metalen spantophanghaak voor beheer van de werkruimte en veiligheid. Integreert drie MILWAUKEE®-exclusieve technologieën - de POWERSTATE ™ borstelloze motor, REDLITHIUM ™ -accu en REDLINK PLUS ™ intelligentiehardware en -software - die uitstekende kracht, looptijd en duurzaamheid op de werklocatie leveren. Flexibel batterijsysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18 ™ -batterijen.
Part number
Milwaukee M18 Fsz-502X
Kruis.nl code: 264353
Milwaukee code: 4933478291
Kruis.nl code: 264353
Milwaukee code: 4933478291
Bestellen
€ 544.92
Price incl. VAT
Price incl. VAT
On order
This item is out of stock. The delivery time is usually one week, we will inform you if this turns out to be different.
Shipped for free
Shipping is free. There are no shipping costs. Based on delivery in Netherlands.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Max. zagen in hout | 300 mm |
| Max. zagen in staal | 20 mm |
