Milwaukee M18 Fn18gs-0X Nieuw
Beste in zijn klasse dankzij het consistente schieten van nagels in hardhout. Schietklare nageltechnologie voorkomt aanlooptijd tussen iedere afgeschoten nagel. Geen gaspatronen en schoonmaak vereist - onworpen om duurzaamheid en betrouwbaarheid te leveren met weinig onderhoud. Kleinere nagelopening, de exacte maat van de nagelopening zorgt voor een nette afwerking. Verschillende ontworpen neusstukken kunnen de gebruiker de beste afwerking bieden, ongeacht de toepassing. Kleine contactbeugel stelt de gebruiker in staat om nagels onder een scherpere hoek te schieten. Nageldiepte snel en gemakkelijk in te stellen zonder hulpwerktuigen voor gelijkmatig inschieten van nagels. De droogvuurblokkering voorkomt dat er geschoten wordt als er geen nagels meer in het magazijn zitten. Tot 1200 nagels per acculading op een REDLITHIUM-IONT 2.0 Ah accu voor maximale productiviteit. Gemakkelijk te herstellen bij vastlopen. LED verlichting voor perfecte verlichting van de werkplek, zodat u nagels gemakkelijk kunt verwisselen. Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18T batteries.
Part number
Milwaukee M18 Fn18gs-0X Nieuw
Kruis.nl code: 564321
Milwaukee code: 4933471409
Kruis.nl code: 564321
Milwaukee code: 4933471409
Bestellen
€ 474.44
Price incl. VAT
Price incl. VAT
On order
This item is out of stock. The delivery time is usually one week, we will inform you if this turns out to be different.
Shipped for free
Shipping is free. There are no shipping costs. Based on delivery in Netherlands.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 1,2 mm |
| Max. lengte spijkers | 54 mm |
| Lader capaciteit | 110 stuks |



