Milwaukee M18 Fsag125xb
Levert prestaties vergelijkbaar met een 1200 W slijpmachine
RAPIDSTOP™ schijfrem remt de schijf binnen 2 seconden af voor een verbeterde bescherming van de gebruiker
Kleinere kop van de slijper en kleinere hoek voor het plaatsen van de batterij - voor een betere balans en ergonomie in vergelijking met het vorige model
Anti-vibratie zijhangreep voor comfortabeler werken
FIXTEC™-snelwisselsysteem voor het verwisselen van schijven zonder gereedschap
Slank handvat ontwerp
Verwijderbaar stofscherm om het binnendringen van vuil te voorkomen. Dit verlengt de levensduur van de motor
125 mm beschermkap - grote slijpdiepte en snelverstelling beschermkap zonder sleutel
Niet-vergrendelbare veiligheidsschakelaar met line-lock-out functie om automatisch opstarten te voorkomen
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Part number
Milwaukee M18 Fsag125xb
Kruis.nl code: 692525
Milwaukee code: 4933478429
Kruis.nl code: 692525
Milwaukee code: 4933478429
Available options
Multiple options are available. Click on an option for detailed information.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 82,6 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Nee |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93,6 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Ja |
| Maximale breedte | 125 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Maximale zaagdiepte | 33 mm |
| Zaagdiepte | 33 mm |
| Schijfrem | Ja |
| Dodemansschakelaar | Ja |
| Herstart beveiliging | Ja |
| Constant toerental | Ja |
| Softstart | Ja |
| KickBack stop | Ja |
Bijzonderheden
leveromvang:125 mm haakse slijpmachine met schuifschakelaar en rem, 2 5,0 AH accu's en M12-M18 snellader.



