Milwaukee Bldd2
Nieuwe koolborstelloze motor levert 40% meer koppel dan het voorgaande model - max. koppel 82 Nm. De koolborstelloze boorschroefmachine heeft een lengte van slechts 180 mm. Geavanceerde boorkop voor zwaar gebruik - 13 mm metalen snelspanboorhouder voor het snel verwisselen van schroefbits. REDLINKT overbelastingsbeveiligingselektronica in zowel machine als accu voor onovertroffen duurzaamheid. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Geoptimaliseerde snelheid voor sneller boren en bevestigen (0 - 550/0 - 1800 omw/min). Ingebouwde brandstofmeter en verlichting. Volledig metalen riemclip voor het snel en gemakkelijk ophangen van uw gereedschap. Flexibel accusysteem: werkt met alle Milwaukee® M18T accu's.
Part number
Milwaukee Bldd2
Kruis.nl code: 521761
Kruis.nl code: 521761
Available options
Multiple options are available. Click on an option for detailed information.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1800 tpm |
| Koppel (hoog) | 82 Nm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Motor type | Koolborstelloos |
Available options
Milwaukee Fuel M18 Bldd2 Basic


€ 225.42



