Milwaukee M18 Bos125-502B
De krachtige motor van Milwaukee® levert 14.000 tot 24.000 schuurbewegingen per minuut voor snellere materiaalverwijdering. REDLINKT overbelastingsbeveiligingselektronica in zowel machine als accu voor onovertroffen duurzaamheid. Variabele snelheid met 6 snelheidsinstellingen waarmee de juiste snelheid kan worden ingesteld voor verschillende soorten materiaal. Stofbox met filter houdt stof binnen. Klittenbandhechting voor het eenvoudig wisselen van schuurpapier. Lichtgewicht - 1,6 kg. De meegeleverde vacuümadapter past op alle Milwaukee® stofzuigers. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Flexibel accusysteem: werkt met alle Milwaukee® M18T accu's.
Part number
Milwaukee M18 Bos125-502B
Kruis.nl code: 124477
Milwaukee code: 4933464229
Kruis.nl code: 124477
Milwaukee code: 4933464229
Bestellen
€ 390.77
Price incl. VAT
Price incl. VAT
On order
This item is out of stock. The delivery time is usually one week, we will inform you if this turns out to be different.
Shipped for free
Shipping is free. There are no shipping costs. Based on delivery in Netherlands.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Tas |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 12000 opm |
| Schuurcirkel | 2,4 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |

